مبلمان‌های ترکی در خانه‌های آمریکایی

مصطفی بالچی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مبلمان ترکیه در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت که صادرات این بخش به جایگاه مطلوبی در بازار ایالات متحده آمریکا دست یافته است. ( Büşra Nur Yılmaz - خبرگزاری آناتولی )

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مبلمان ترکیه گفت که صادرات این بخش به جایگاه مطلوبی در بازار آمریکا رسیده است.

مصطفی بالچی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مبلمان ترکیه در گفتگو با خبرگزاری آناتولی گفت «صادرات این بخش به جایگاه مطلوبی در بازار ایالات متحده آمریکا رسیده است.»

مصطفی بالچی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مبلمان ترکیه در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت که صادرات این بخش به جایگاه مطلوبی در بازار ایالات متحده آمریکا دست یافته است. ( Büşra Nur Yılmaz – خبرگزاری آناتولی )

بالچی با تاکید بر اینکه هدف اصلی آنها افزایش حجم صادرات است، گفت: ما همیشه نمایندگان و خریداران از کشورهای مختلف به ویژه از آفریقا و آسیا را به نمایشگاه‌هایی که برگزار می‌شود دعوت می‌کنیم.

وی با اشاره به افزایش تقاضا برای مبلمان در روند شیوع ویروس کرونا افزود: قصد داریم ارزش صادرات خود را نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد (از نظر دلاری) افزایش دهیم و انتظار داریم صادرات مبلمان ترکیه تا پایان امسال به بیش از ۴ میلیارد دلار برسد.

این تازه اول راه است و هدف، رسیدن به رقم ۶ میلیارد دلار تا دو سال آینده خواهد بود.

بالچی تصریح کرد: طراحی مبلمان ترکی در سراسر جهان با استقبال بسیار روبرو می‌شود. کشورهای خاورمیانه، اروپا ، آسیا و آمریکا صنعت مبلمان ترکیه را مورد توجه قرار می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه این بخش پیشرفت بیشتری خواهد کرد، گفت: فروش ما به سراسر جهان گسترش خواهد یافت. اکنون ما نگاه خود را به آمریکا معطوف کرده‌ایم، چون آمریکا خرید از چین را متوقف کرد. ما در مقایسه با چین خوش شانس هستیم.