نشست املاکی‌های ایران و ترکیه در استانبول

  نشست سرمایه‌گذاران و مشاوران املاک ترکیه-ایران ماه اوت امسال از سوی گروه «بیلبان» در استانبول برگزار خواهد شد.

  آنتالیا/خبرگزاری آناتولی – سومین نشست سرمایه‌گذاران و مشاوران املاک ترکیه-ایران از طرف گروه «بیلبان» از تاریخ ۳ تا ۵ اوت امسال با حضور ۱۰۰ شرکت عضو فدراسیون املاک و مستغلات ایران و شرکت‌های ترکیه در این زمینه در شهر استانبول برگزار خواهد شد.

  گونول بیلبان، رئیس هیئت مدیره شرکت بیلبان در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: علی‌رغم ادامه شیوع جهانی کرونا، میزان فروش ملک به شهروندان ایرانی در ترکیه طی یک و نیم سال گذشته رکورد ثبت کرده است.

  سومین نشست سرمایه‌گذاران و مشاوران املاک ترکیه-ایران از طرف گروه «بیلبان» از تاریخ 3 الی 5 اوت سال جاری با حضور 100 شرکت عضو فدراسیون املاک و مستغلات ایران و شرکت‌های ترکیه در این زمینه در شهر استانبول برگزار خواهد شد. گونول بیلبان، رئیس هیئت مدیره شرکت بیلبان در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: علی‌رغم ادامه شیوع جهانی کرونا، میزان فروش ملک به شهروندان ایرانی در ترکیه طی یک و نیم سال گذشته رکورد ثبت کرده است. ( Zehra Tekeci – خبرگزاری آناتولی )

  وی ادامه داد: در ۴ ماه نخست امسال ۲ هزار و ۱۵۶ واحد مسکن در ترکیه از سوی ایرانی‌ها خریداری شده است. با این حساب سهم ایرانیان در بین فروش املاک به خارجی‌ها به ۲۰ درصد رسیده است.

  بیلبان همچنین اعلام کرد که در این رویداد برای بیش از ۴ هزار ملاقات از هم اکنون برنامه ریزی شده است.