نمایش آثار برگزیده مسابقه بین‌المللی عکس استانبول

نمایشگاه آثار برگزیده مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2021» در محل نمایشگاه‌های هنری «CerModern» آنکارا برگزار خواهد شد.

این اولین نمایشگاه مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول در سال جاری است که بازدیدکنندگان می‌توانند از ۱۱ تا  ۲۴اکتبر از این نمایشگاه بازدید کنند.

برندگان نهایی هفتمین دوره مسابقه بین المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2021» که با حمایت مالی خطوط هوایی ترکیش ایرلاین و آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه «تیکا» برگزار شده بود، در تاریخ ۱۱ماه  می سال جاری اعلام شد.

بر این اساس، محمد شجاع خان از بنگلادش با عکس «مهر مادری» موفق به کسب جایزه عکس سال شد. این عکس از میان ۱۵ هزار عکس ارسالی انتخاب شده بود.

یوری کورتز، عکاس خبری خبرگزاری فرانسه با عکس مربوط به زندانیان زندان کوئزالتپکیو در کشور السالوادور نیز در بخش «تک عکس خبری» جایزه نفر دوم را از آن خود کرده بود.

همچنین پتروس گیاناکوریس، عکاس خبری خبرگزاری آسوشیتدپرس جایزه دوم تک عکس خبری را با عکسی از پناهجویان حاضر در یونان به خود اختصاص داده بود.

عکس‌های برندگان هفتمین دوره مسابقه بین المللی جوایز عکس استانبول از طریق آدرس http://istanbulphotoawards.com قابل مشاهده است.